18 C
Kelmė
2023 / 05 / 29

Verslai sostinės centre – kartu su aktyviu, jaunu Vilniumi

Ar jau skaitėte?

Vilniaus centre prie Neries įsikūręs prekybos centras CUP kartu su pavasario šiluma gaudo jaunimo bangą. Čia susibūrę verslai gerai pažįsta savo kliento portretą. Jį padeda formuoti tiek CUP verslo strategija, tiek ir aktyvūs nuomininkų marketingo veiksmai bei investicijos. Jauno, aktyvaus, judraus ir modernaus šioje miesto zonoje dirbančio vilniečio ar jaunos šeimos poreikiams tenkinti čia skirtos ir kelinti metai iš eilės viena po kitos įrengiamos, atnaujinamos, plečiamos lauko terasos. Papildoma jų vertė – iš čia atsiveriantys vieni nuostabiausių sostinės vaizdų.

- Reklama -

Jauno Vilniaus suaktyvėjimas – dvigubai malonus

„Matyti, kaip su šylančiu oru atgyja vis gražėjanti Baltojo tilto zona, mums ir nuomininkams yra dvigubas džiaugsmas. Viena vertus, čia kaip niekur kitur gerai atsiskleidžia jaunas Vilnius, kurio įvaizdį pabrėžia sostinės jubiliejinių metų organizatoriai. Iš tiesų gerai jaučiamės, suprasdami, kokia teisinga buvo mūsų strategija vystyti lauko terasas ir burti prekių ženklus, orientuotus būtent į aktyvaus, modernaus jaunimo auditoriją, gebančius atliepti šios lankytojų grupės poreikius“, – sako prekybos centro CUP vadovė Ona Nevinskienė.

Anot jos, teisingus ir toliaregiškus strateginius CUP sprendimus atspindi ir 2022 m. po pandemijos atsigavę lankytojų srautai. Bendras srautų rodiklis pernai metais pasiekė 2019 m. lygį, o vasaros laikotarpiu paaugo vidutiniškai daugiau kaip 14 proc. Ir nors kiekvieno 2022 m. mėnesio apyvarta viršijo 2019 metų atitinkamus rodiklius, tačiau vasaros mėnesiais buvo skaičiuojamas 29 proc. vidutinis apyvartos padidėjimas.

Ne tik prekiauja, bet ir kvies į renginį Baltojo tilto zonoje

Šiltojo sezono tendencijas CUP prekybos centre puikiai atspindi ir aktyvaus laisvalaikio sporto prekių parduotuvė „Laukosportas.lt“, savo klientus kviečianti būti aktyviais, stilingais ir įdomiais. Platų triukams skirtų, miesto ir elektrinių paspirtukų, riedlenčių, BMX dviračių, riedučių, banglenčių bei kitų laisvalaikio sporto prekių pasirinkimą siūlanti parduotuvė inicijavo renginį Baltojo tilto „Skatepark“ aikštyne. Birželio mėnesį čia laukiama svečių iš viso pasaulio, kurių dalis bus iš parduotuvės atstovaujamų prekių ženklų kompanijų.

„Mūsų klientai priklauso plačiai amžiaus grupei – pradedant 3 metų vaikais ir baigiant suaugusiais profesionalais. Jiems siūlome išskirtinį pasaulyje geriausiai žinomų prekių ženklų asortimentą, kuriame yra tokie kaip „Ethic“, „Tilt life“, „Lucky“, „Core“, „Striker“, „We the People“ ir kiti profesionalams gerai žinomi prekių ženklai. Jų išskirtinumas – kokybė ir dizainas, dėl kurių parke vaikas neliks nepastebėtas“,– pasakoja „Laukosportas.lt“ direktorė Kristina Gečienė.

Šį sezoną „Laukosportas.lt“ siūlo naujų modelių „Core“ ir „Ethic“ paspirtukus, taip pat rinkoje lengviausius bei išskirtinio stiliaus „Complete“ paspirtukus.

- Reklama -

Vienija pomėgis būti miesto šurmulyje, įvykių centre

Intensyvėjantį aktyvių žmonių srautą CUP prekybos centre stebi ir didžiausio elektroninės prekybos centro Baltijos šalyse „Pigu.lt“ parduotuvių asortimento vadovė Aurelija Skripkauskienė.

„Prekybos centre CUP veikiančios „Pigu.lt“ fizinės parduotuvės klientai – pačių įvairiausių amžiaus grupių žmonės, kuriuos vienija pomėgis būti miesto šurmulyje, įvykių centre. Tarp pirkėjų mėgstamiausių produktų yra kvepalai, sporto ir laisvalaikio prekės, kurias galima panaudoti pramogoms čia pat – šalia CUP dūzgiančiame Baltojo tilto sporto aikštyne“, – pasakoja A. Skripkauskienė.

Jos teigimu, jauna „Pigu.lt“ fizinės parduotuvės klientų auditorija renkasi sporto prekes, kamuolius, paspirtukus, šalmus, apsaugas, gertuves, riedlentes, raketes, skraidančias lėkštes, smėlio žaislus. Ryškiausios pavasario ir vasaros prekės šios parduotuvės lentynose – turizmo ir grilio prekės, pripučiami bei paplūdimiui skirto inventoriaus produktai.

Novatoriškam gyvenimui – naujoviškas dizainas

Jaunimo srautas yra paties verslo prigimties nulemtas prioritetas ir CUP prekybos centre įsikūrusiam MINISO prekių ženklui. Pastarasis parduotuvėje siūlo produktus, siejamus su novatorišku gyvenimo būdu ir dizainu – aukštos kokybės namų apyvokos prekes ir kosmetiką.

„Mūsų klientai CUP prekybos centre – moksleiviai, stilingomis naujovėmis besidomintis jaunimas, jauni tėveliai. MINISO puikiai tinka jaunai auditorijai, nes siūlo daugybę prekių kategorijų už visiems prieinamą kainą, tai – elektronika, žaislai, kanceliarija, aksesuarai, sporto prekės, makiažo priemonės. Labai populiarūs minkšti pliušiniai žaislai ir išskirtinio dizaino, inovatyvios prekės, ne mažiau populiari ir elektronika“, – pastebi MINISO vadovė Sandra Svirčinskaitė.

Ji atkreipia dėmesį ir į naują savo parduotuvės prekių liniją – namų kvapus. Šį pavasarį čia bus galima įsigyti daug naujų didelio populiarumo sulaukusių siurprizo dėžučių „Blind Box“, taip pat nemažai nematytų pliušinių žaislų ir šiltojo sezono „must have” prekių: kepurių, skrybėlių, stilingų saulės akinių.

Pirkinys numeris vienas – stilinga sportinė avalynė

Stilingos avalynės prekių ženklo „Deichmann“ marketingo vadovė Baltijos šalims Akvilė Petrulionienė irgi atkreipia dėmesį į pokyčius aktyviojo sezono Baltojo tilto zonoje metu. „Mūsų parduotuvės CUP centre pagrindiniai klientai yra aplinkiniuose verslo centruose dirbantys žmonės, tačiau šiltuoju sezonu padidėja jaunimo srautas“, – tvirtina A. Petrulionienė.

Ji pastebi, kad lietuviai turi gerą skonį – visuomet ieško naujausių tendencijų. Iš visų pasirinkimų jau kelerius metus pirmąją vietą užima sportinė avalynė, kurią žmonės dėvi jau ne tik laisvalaikio metu, bet ir darbe.

„Jaunimo auditorija ypač pamėgo sportinį stilių, kuris šiuo metu ypač populiarus. Tad tokio tipo avalynės asortimentą nuolat plečiame, didiname žinomų prekės ženklų pasiūlą. Visuomet stengiamės pasiūlyti mados tendencijas atitinkančią avalynę už gerą kainą. Šį pavasarį, kaip niekad, pasitinkame su dideliu ryškios, spalvotos avalynės įvairioms progoms asortimentu. Tai – praplėstas „Nike“, „Adidas“, „Fila“ asortimentas, kurį papildys tokie gerai žinomi prekių ženklai kaip „Champion“, „Jack Wolfskin“, „Joma“, „Asics“.

Į prekybos centrą – greitai ir skaniai užkąsti bei pabendrauti

Aktyvių jaunų žmonių ar šeimų poreikiai neapsiriboja noru įsigyti reikalingą ar stilingą daiktą. Jie ieško malonios apsipirkimo patirties, kurią papildo bendravimas jaukioje kavinėje, lauko terasoje, kokybiškas maistas, galimybė greitai ir skaniai užkąsti. Šiuos poreikius puikiai atliepia CUP prekybos centre įsikūręs greito maisto restoranas „Subway“, kurio pagrindiniai patiekalai yra sumuštiniai (submarinai) ir salotos.

„Mūsų pagrindiniai klientai yra aplinkui dirbantys žmonės bei mūsų lojalūs klientai, kuriems patogu čia atvykti. Juos labiausiai domina sumuštiniai, taip pat vadinamieji „wrapai“, arba įvynioti užkandžiai, ir salotos. Patys populiariausi – sumuštiniai, terijakio vištiena ir barbekiu, steikas, itališkas B.M.T. Jauni žmonės dažnai pasinaudoja mūsų siūlomomis akcijomis bei draugiškesniais piniginei meniu pasiūlymais“, – pasakoja „Subway“ direktorius Karolis Liutkauskas.

Jaunai verslo auditorijai restoranas siūlo degustacinį rinkinį, kurį sudaro 16 mažų sumuštinių – nuo veganiškų iki mėsiškų. Kadangi sumuštiniai yra labai universalus patiekalas tai tinka pusryčiams, pietums ir vakarienei. Be to, „Subway“ kepa savo sausainius, kurie yra labai populiarus pasirinkimas šalia sumuštinių užsakymų. Pavasarį ir vasarą lankytojams bus pasiūlyta naujų receptų šaltos kavos bei sumuštinių, tikimasi išaugusio visų produktų populiarumo, kai taps ypač malonu užkąsti terasose ar išsinešti maistą.

Vasaros meniu papildys savo gamybos limonadais

Jaunimo pasirinkimo tendencijas prekybos centre stebi ir „Hesburger“ tinklo greito maisto restoranas, siūlantis skanių mėsainių ar tortilijų, platų pusryčių meniu, salotų bei išskirtinių firminių patiekalų.

„Mūsų pirkėjai prekybos centre CUP yra labai įvairūs. Šiame restorane lankosi nemažai užsieniečių, užsuka daug mokinių ir studentų. Taip pat turime nemažai nuolatinių klientų, tarp jų yra svečių iš užsienio, kurie grįžę į Lietuvą vėl ir vėl užsuka pas mus. Labai džiaugiamės savo linksmais, draugiškais klientais, stengiamės, kad jie visada norėtų pas mus sugrįžti ir, žinoma, visada jų laukiame. Esame traukos centras ir norintiems pasimėgauti kvapnia kava“, – pasakoja „Hesburger” tarptautinės plėtros direktorė Ieva Salmela. Jos teigimu, šiame restorane klientai mielai renkasi mėsainius su sūriu, kurie yra žinomiausias „Hesburger“ produktas, labai populiarios yra ir tortilijos su vištiena. Jauniems žmonėms paprastai rūpi mažesnė kaina, jie mielai renkasi įvairius siūlomus mėsainius, yra pamėgę karamelinę ledinę latės kavą.

„Tikimės, kad mūsų naujasis vasaros gėrimas bei karamelinė ledinė latės kava daugeliui bus puiki proga apsilankyti pas mus. Nekantraujame pristatyti ir savo limonadus, kurie bus dviejų skonių – braškių ir kriaušių. Be to, kiekvieną mėnesį siūlome įdomų ir ypatingą mėnesio mėsainį“, – restorano naujienomis vilioja I. Salmela.

Išrankesnį, naujovių ar egzotikos ieškantį jauną žmogų CUP centre visada pasiruošęs sutikti ir pasaulio šalių užkandžiais ir gėrimais prekiaujantis „Kawaii Panda“ prekių ženklas. Jo parduotuvėje galima rasti daugybę skirtingų šalių produktų, atkeliavusių iš Korėjos, Japonijos, Kinijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės ir kitur. Tuo tarpu išrankiausių smaližių visada laukia saldumynų rojus „Candy Pop“. Jauni, įvairių skonių nevengiantys išbandyti žmonės čia randa neragautų saldainių, gėrimų ir užkandžių iš JAV, Japonijos bei kitų pasaulio kampelių.

Srautų ir apyvartos pikas – birželį

Šiltėjančių dienų kryptimi kartu su prekybos centro nuomininkais besidairanti CUP vadovė O. Nevinskienė atkreipia dėmesį, kad lankytojų srautas yra stabilus nuolat, tačiau po ramesnio sausio ir vasario, jis kaip taisyklė, pradeda didėti jau kovo mėnesį, o piką pasiekia birželio – rugpjūčio mėnesiais.

„Praėjusių metų birželį, palyginti su 2019 m., lankytojų skaičius išaugo beveik penktadaliu, o bendra apyvarta vidutiniškai – net 36 proc. Tai puikiai iliustruoja, koks svarbus čia įsikūrusiems verslams yra šiltasis metų sezonas ir, be abejo, šiuo laikotarpiu suaktyvėjusi jaunų, fiziškai aktyvių žmonių auditorija. Esu įsitikinusi, kad visi mūsų nuomininkai tinkamai išnaudos šiltojo sezono privalumus ir atsiveriančias papildomas galimybes“, – sako O. Nevinskienė.

spot_img

ORAI: Pirmadienio dieną lietaus nenumatoma, aukščiausia temperatūra 19–24 laipsnių

Pirmadienio dieną žymesnio lietaus nenumatoma. Vėjas vakarinių krypčių, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 19–24, pajūryje 16–18 laipsnių. Antradienį lietaus tikimybė nedidelė. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, naktį 3–8 m/s, dieną 7–12 m/s. Temperatūra naktį 4–9, vietomis 10–12...

Horoskopai gegužės 29 dienai

AVINASKodėl amžinai viską sužinote paskutinis? Šiandien vėl pražiopsojote kažką svarbaus. Net jei turėsite dar vieną galimybę, tai jau nebus visai tas pat. Labai naudingą žinią gali atnešti vaikas ar senyvas žmogus. JAUTISNetikėtas emocijų proveržis sujudins...

ORAI: Šiandien lietaus nenumatoma, aukščiausia temperatūra 19–23 laipsnių šilumos

Šiandien lietaus nenumatoma. Vėjas pietų, pietvakarių, 7–12 m/s. Aukščiausia temperatūra 19–23, pajūryje 16–18 laipsnių šilumos. Pirmadienio dieną kai kur numatomas trumpas, nedidelis lietus. Vėjas naktį pietvakarių, 3–8 m/s, dieną vakarų, šiaurės vakarų, 6–11 m/s. Temperatūra...

Horoskopai gegužės 28 dienai

AVINASLaikas baigti savaitės darbus. Tai gali būti ne taip paprasta, ypač jei užduotis nemiela. Vis dėlto pasistenkite susikaupti - kiekvienas jūsų žingsnis stebimas ir kritiškai vertinamas. JAUTISJei ketinate improvizuoti, būkite tikras, kad partneriai jus palaikys....

Žinomos moterys susirinko unikaliai meninei terapijai: tapė ant jūros kranto bei mėgavosi lėto gyvenimo...

Didelių paveikslų tapybos sesijas organizuojanti menininkė Gerda Umarienė kartu su Kunigiškėse įsikūrusių darbui, poilsiui ir gyvenimui skirtų apartamentų/prekybos patalpų kompleksu „Hill Garden Residence“ įgyvendino seniai planuotą idėją ir sukvietė būrį moterų į sulėtinto gyvenimo...

Lietuviškų smidrų sezono įkarštis: kviečia kepti ant grilio, gardinti salotas ar valgyti žalius (receptas)

Maistingieji smidrai šiuo metu yra pačiame sezono įkarštyje. Gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė smidrus vadina viena superdaržovių ir pasakoja, kokią naudą sveikatai turi šis augalas. Tuo tarpu „Rimi“ komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva primena,...

Kurorto festivalis „Myliu Palangą 770“ – jau kitą savaitgalį ir toks, kokio dar niekas...

Jau kitą savaitgalį, birželio 2 – 4 d., Palanga kviečia į vieną iš žinomiausių, itin laukiamų ir labiausiai lankomų šiltojo sezono renginių pajūryje – į kurorto festivalį „Myliu Palangą“, kuris tradiciškai šventiškai ir nuotaikingai...

ORAI: Šeštadienio dieną bus mažai debesuota, be lietaus, aukščiausia temperatūra 17–22 laipsniai

Šeštadienio dieną bus mažai debesuota, be lietaus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, vakariniuose rajonuose vakarų, pietvakarių, 8–13 m/s. Aukščiausia temperatūra 17–22 laipsniai. Sekmadienį lietaus nenumatoma. Vėjas naktį nepastovios krypties, 3–8 m/s, dieną pietvakarių, vakarų, 6–11 m/s....

Horoskopai gegužės 27 dienai

AVINASTik jūs pats geriausiai žinote, ko jums dabar reikia, tad neleiskite, kad kitų žmonių nuomonė darytų įtaką jūsų sprendimams. Finansiniai reikalai vėl neduos ramybės. Vakarą pasistenkite praleisti be didelių piniginių išlaidų. JAUTISGali tekti bendrauti su...

Smegenų maistas: gydytoja dietologė dalijasi svarbiausias produktais, gerinančiais smegenų veiklą

Smegenys atsakingos už viską, kas mumyse vyksta: mintis, atmintį, emocijas, pasaulio suvokimą, informacijos priėmimą, kalbą, judėjimą ir kitas svarbias sritis. Jos sudarytos iš milijonų ląstelių, vadinamų neuronais – visas smegenų darbas paremtas jų tarpusavio...

Pavaišinsite visus kaimynus: 3 gardūs, nebrangūs ir greiti visos skardos patiekalai

Penktadienį – Europinė kaimynų diena. Kaip ir į antrosios pusės, taip ir į kaimynų širdis kelias dažnai driekiasi per skrandį. Vaišės būriui žmonių gali gąsdinti dažną šeimininką, tačiau yra išeitis – paprasti visos skardos...

Nuo ispaniškų muzikos festivalių iki tango šventės Kretoje: įspūdingiausi vasaros renginiai, prie kurių verta...

Per atostogas trokštame ne tik poilsio, bet ir įspūdžių, todėl verta pasidomėti, kur vyksta įdomiausi šios vasaros Europos kultūros ir sporto renginiai, taip pat suspėti į įspūdingas tradicines miestų šventes. Savitos fiestos bei festivaliai...

ORAI: Penktadienio dieną nelis, aukščiausia temperatūra 19–24 laipsnių šilumos

Penktadienio dieną nelis. Vėjas vakarinių krypčių, 7–12 m/s, kai kur gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 19–24, pajūryje 16–18 laipsnių šilumos. Šeštadienį be lietaus. Vėjas naktį šiaurės vakarų, dieną šiaurės vakarų, vakarų, 7–12 m/s. Temperatūra naktį...

Horoskopai gegužės 26 dieniai

AVINASJei nemėgstate siurprizų, vargu ar sutiksite šią dieną laikyti sėkminga. Nepastebimi pokyčiai kelia nestabilumo jausmą, verčia taikytis prie nuolat kintančių aplinkybių. Ypač sunku bus vienišiams. JAUTISPrieš pradėdamas dieną įvertinkite savo emocinę būklę. Santūrumas padėtų spręsti...

Pablogėjusi savijauta gali reikšti skydliaukės sutrikimus – kaip atpažinti?

Slenkantys plaukai, nerimas, svorio pokyčiai – skydliaukės hormonų disbalanso pranašais gali tapti simptomai, kuriuos dažnai priskiriame tiesiog nuovargiui ar pakitusiai mitybai, tačiau skydliaukė daro didelę įtaką bendrai organizmo būklei, o jos sutrikimai gali lemti...

Mokesčių reforma – kas keisis verslams, jei ji bus priimta?

Lietuvos finansų ministerija šių metų kovo 20 d. pateikė siūlymus dėl mokesčių reformos, kuri, jei bus priimta, keistų ir koreguotų įvairius šiuo metu galiojančius mokestinius aspektus. Vyriausybė mokesčių reformos paketą planuoja pristatyti per LR...

Mėsainių variancijų – gausybė: specialistas pataria, kaip juos teisingai paruošti (receptas)

Vasarą prasidedantis kepimo ant grotelių sezonas vilioja ir mėsainių mėgėjus. Plačiu ingredientų pasirinkimu bei įvairiomis jų variacijomis pasižymintis patiekalas kasmet tik populiarėja. Mėsainiams naudojama įvairi mėsa – nuo jautienos iki kalakutienos. Pasak gydytojos dietologės...

Plėšyta kiauliena, dėl kurios galvas pametę gurmanai visame pasaulyje: itin paprastas, bet efektingas receptas

Plėšyta kiauliena – be galo populiarus patiekalas, be kurio dažnas amerikietis neįsivaizduoja savo vasaros. Nenuostabu – specialiu būdu paruošta mėsa yra ypač sultinga, aromatinga ir tinkanti įvairiems patiekalams. Be to, tai nebrangus produktas, tad...

Vasaros atradimas: gaivus rizotas su cukinijomis pripildys namus citrinų aromato

Artėjant vasarai, natūraliai norisi mažiau mėsos ir daugiau daržovių, tad vegetariški patiekalai dažniau atsiduria ir visavalgių mitybos racione. Paprastas, bet ypač gaivus receptas saulėtai dienai – rizotas su šviežiomis cukinijomis ir citrina, kuris pasotins,...

ORAI: Šiandien galima perkūnija, aukščiausia temperatūra 22–27 laipsniai šilumos

Šiandien Lietuvoje kai kur numatomas trumpas, nedidelis lietus, galima perkūnija. Vėjas pietvakarių, vakarų, 7–12 m/s. Aukščiausia temperatūra 22–27, vakariniame šalies pakraštyje 17–21 laipsnis šilumos. Penktadienį be žymesnio lietaus. Vėjas naktį vakarinių krypčių, 6–11 m/s, dieną...

Horoskopai gegužės 25 dieniai

AVINASŠiandien galite būti neįprastai emocingas. Būkite atsargus, itin stiprūs troškimai gali trukdyti adekvačiai vertinti tikrovę. Vakare tikrai būtų ne pro šalį palįsti po šaltu dušu. JAUTISYra daugybė dalykų, kurių esate linkęs vengti, bet šiandien turėsite...

Lietuvės padės formuoti sveikus mitybos įpročius

Daržovių ir vaisių vartojimas gali būti ne tik sveikas, bet ir modernus bei šiuolaikiškas – būtent tai siekia įrodyti naujojo produkto „Fruttberry“ kūrėjos. Norėdamos padėti gyventojams suvartoti reikiamą kiekį daržovių ir vaisių, lietuvės pristato...
spot_img

Paslaugos

PORTALO SKAITOMIAUSI

spot_img

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img