-2 C
Kelmė
2024 / 04 / 16

Žinomų moterų plaukų grožiu besirūpinanti G. Eimantaitė-Armalė: „Į konkurenciją žiūriu kitu kampu“

Ar jau skaitėte?

Buvusi TV laidų „Pokyčių istorijos“ ir „Būk sveikas“ vedėja, plaukų priauginimo specialistė ir grožio akademijos „Elitera“ įkūrėja Gintarė Eimantaitė-Armalė šiai dienai džiaugiasi ne tik sėkmingu verslu, bet ir naujai aplankiusiais motinystės džiaugsmais. Šis etapas moters gyvenime dovanojo laiką, kurio metu galima sustoti ir įsivertinti, kur esi ir ko nori toliau siekti, nes jau aštuonerius metus veikiantis priaugintų plaukų salonas, pelnęs ne vienos žinomos Lietuvoje moters simpatijas, toliau plečia savo klienčių ratą, nesigąsdinant jokios galimos konkurencijos.

- Reklama -

Viena iš „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Gyvenimas versle“ herojų – dvidešimt metų grožio industrijoje dirbanti verslininkė Gintarė Eimantaitė-Armalė, dėl kurios atliekamų plaukų priauginimo procedūrų eilėje mielai stovi net ir žinomos Lietuvos moterys, tokios kaip Gerda Žemaitė, Gintarė Karaliūnaitė, Karolina Toleikytė, Viktorija Šaulytė-Mockė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Kristina Kaikarienė, Mia, Monika Šalčiūtė, Ingrida Kazlauskaitė, Ilona Juciūtė, Erika Vitulskienė ir kitos. Prieš aštuonerius metus sėkmingai pradėta grožio studijos veikla, anot įkūrėjos, užsitarnavo gerą vardą ne tik tarp klienčių, bet ir tarp plaukų priauginimo meistrų, mat kartu su šia grožio tendencija į industriją Gintarės dėka išleidžiamos iš šios srities specialistės.

G. Eimantaitė-Armalė.

„Kuomet pradėjau verslą, plaukų priauginimas Lietuvoje žengė dar tik pirmuosius savo žingsnius. Tai buvo visiška naujiena, tačiau aš buvau pakankamai drąsi rizikuoti, nes tikėjau savo idėja. Ir šiandien, po aštuonerių metų, turime dvi studijas ir esame išleidę apie 600 studenčių“, – laidoje pasiekimais džiaugėsi Gintarė.

Verslininkė pasakoja, kad priaugintus plaukus visai nesunku prižiūrėti. Juos galima formuoti, dažyti ir be baimės lankytis baseinuose ar pirtyse. Vienintelė sąlyga, kad priauginti plaukai privalo būti kokybiški.

„Dažniausiai moterys renkasi minimalius pokyčius, kaip plaukų tankinimą, su kuriuo gali patobulinti savo kirpimą. Jaunos moterys renkasi ilgas kasas, neretai užsuka nuotakos ar šventei besiruošiančios klientės. Jos, tuomet, domisi greitais sprendimais, kaip prisegami plaukai ar jų uodegos“, – apie plaukų madas pasakojo Gintarė.

Taip pat skaitykite:  Mitas ar realybė? Orlaivių palydovė atskleidžia tiesą apie kūrybiškiausius šios profesijos mitus

Kuomet karjera klostosi viena kryptimi – aukštyn, Gintarę asmeniniame gyvenime aplankė pokyčiai. Prieš pusmetį ji tapo mama ir dabar darbą tenka suderinti su motinystės džiaugsmais, tačiau pasak laidos herojės, tai nevirto jai neįveikiamu iššūkiu.

- Reklama -

„Šitas periodas yra labai naudingas tuo, kad gali sustoti ir viską įsivertint iš šalies, išsigryninti savo tikslus, persižiūrėt įmonės įvaizdį. Turiu ir nuostabų vyrą, kuris pagelbėja. Per aštuonis metus nė karto nebuvau sustojus, vieninteliai sustojimai būdavo trumputės atostogos, todėl buvo keista ir labai bijojau, galvojau, ką reikės daryti. Bet jeigu tu esi veiklus žmogus, toks ir būsi visais savo gyvenimo etapais“, – teigė moteris.

G. Eimantaitė-Armalė.

Gintarė juokauja, kad moterys gyvenime turi du pasirinkimus – arba užsidirbti pačios, arba susirasti turtingą vyrą. Pati pasirinkus pirmąjį kelią niekada jo nesigailėjo, mat pačios susikurtas finansinis stabilumas suteikia visokeriopo pasitikėjimo savimi, o tuomet net ir konkurencija, neišvengiama bet kokiame versle, nebekelia baimės.

„Aš visada į konkurenciją žiūriu kitu kampu. Pasirinkimas yra didelis ir sau keliu pačius aukščiausius kriterijus. Su kokybe niekada nebūna kompromisų. Į konkurentus galima žiūrėti kaip į grėsmes arba kaip į galimybes. Dažnai iš tų konkurentų galima pasimokyti. To noro augti mane išmokino tai, kad daugybę metų bėgiodavau. Sportas išmokė disciplinos ir poreikio siekti tikslo, nepasiduoti iki paskutinės sekundės, nes tie, kurie pasiduoda, niekada nesužino, kas yra kitoje barikadų pusėje“, – laidoje įkvėpimu dalinosi verslininkė.

„Gyvenimas versle“ – tai laida, kurioje laidos vedėja Dovilė Urbanaitė pristatys ir atskleis šalyje veikiančių įdomiausių, populiariausių bei netikėčiausių verslų istorijas. Lietuva koja kojon žengia su pasauliniais inovacijų pokyčiais ir savo šalyje turi būrį kūrybingų, sumanių ir savo sritį išmanančių verslininkų, kurie suburdami profesionalias komandas gali didžiuotis atradę raktą į verslo sėkmę. Apie visą tai – kiekvieną sekmadienį, 10:30 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Taip pat skaitykite:  Vienišais jaučiasi vis daugiau žmonių

TOP naujienos

„Rimi“ visą gruodį rems „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus

Nuo šios savaitės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus skirtinguose Lietuvos miestuose pasieks prekybos tinklo „Rimi“ parama. Paskelbus ir pratęsus antrąjį karantiną, vis daugiau organizacijos...

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvai susiduria su klausimu – kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Bene svarbiausiais vaidmuo formuojant vaikų finansinį...

Kaip startuoliai uždirba pinigus?

Startuolių kūrėjai verslo pradžioje dažnai susikoncentruoja į idėją, komandą, investicijų paiešką, tačiau verslo modelio klausimą pasilieka tolesniam laikui. Visgi, tinkamai ir laiku neišsigryninus, kaip...

Ar Donoro kortelės pakanka, kad žmogus taptų organų donoru?

Donoro kortelė – žmogaus pritarimo organų donorystei išraiška. Dažnu atveju žmonės pasirašę prašymą Donoro kortelei gauti apie šį sprendimą nepasisako artimiausiems žmonėms. Tačiau nepriklausomai...

Eismo sąlygas sunkins klastingas rūkas

Lapkričio 2-os naktį Vakarų Lietuvoje daug kur palis, vyraus nedidelis lietus. Daugelyje rajonų rūkas. Vėjas pietryčių, pietų, silpnas. Žemiausia temperatūra 4–9, pajūryje 10–12 laipsnių šilumos. Dieną daug kur palis. Rytą vietomis rūkas. Vėjas pietinių...

Kaip atpažinti širdies nepakankamumą ir prailginti kokybiško gyvenimo trukmę?

Širdies nepakankamumas – klinikinis sindromas, kai pakinta vieno svarbiausių žmogaus organų struktūra ir sutrinka jo funkcija. Tokiais atvejais pablogėja širdies raumens gebėjimas atsipalaiduoti arba susitraukti – prisipildyti krauju arba išstumti jį iš širdies. Šiaulių...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS